г. Киев ул. Чистяковская 2а Пн. - Пт. 8:00 - 20:00 Сб. 8:00 - 14:00

силікатна цегла

Порівняння товарів (0)


Цегла силікатна одинарний

Цегла силікатна одинарний

Проходять роки, а цегляні будинки як і раніше залишаються найбільш популярним в..

2.85грн.

Цегла силікатна полуторний

Цегла силікатна полуторний

Люди, що живуть в приватних будинках, з часом розуміють, що навіть в самому вел..

3.86грн.

Серед людей, які ніяк не пов'язані з будівництвом існує думка, що цегла буває виключно двох видів - білий і червоний. При цьому пояснити, в чому їх різниця люди часто не можуть. Насправді видів цегли існує набагато більше двох.


Силікатна цегла - це матеріал, який виготовлений з вапна, піску і добавок. Після з'єднання всіх елементів і отформірованія цегла піддається автоклавної обробці (вплив пара при 200 градусної температури).
Виготовляти силікатна цегла ціна стало можливим тільки після розвитку нових технологій на ринку будівництва. В основі формування такого цегли лежить синтез 9 частин кварцового піску, 1 частина вапна і добавки.
Властивості силікатної цегла істотно нижче ніж у керамічного, тому в універсальному плані він поступається керамічному.
Силікатна цегла розміри прийнято використовувати при будівництві несучих стін і перегородок, але не застосовують для кладки фундаменту, зведення камінів, цоколів, печей.


Суттєва перевага у силікатної цегли над керамічним в його високих звукоізоляційні властивості. Це, безумовно, дуже важливий фактор при кладці квартирних перегородок.
Силікатна цегла буває двох видів: пустотілий (легкий, і стало бути не сильно «тисне» на фундамент) і повнотіла.

Силікатна цегла значно відрізняється від керамічної кольором брусків, складом, технологією виготовлення, а також призначенням. До складу силікатної цегли входить вапно і пісок з різними добавками. Купити силікатна цегла в Києві. Виготовляють даний вид цегли за технологією автоклавного синтезу при високому тиску і температурі близько 200 ° С із застосуванням пара. Під впливом температури і тиску компоненти з'єднуються і утворюють досить міцний монолітний будівельний матеріал.

Для скорочення строків експлуатації до складу силікатної цегли додають спеціальні модифікатори, вони надають більшу функціональність матеріалу. Також до складу часто додають фарбувальні пігменти для додання колірного відтінку.

Проводять кілька видів даного цегли: повнотіла і пустотіла; гладкий або пористий; він може бути натурального або штучного кольору. Проводять силікатна цегла стандартних і нестандартних розмірів.

Характеризується силікатна цегла наступними якостями:

  • Міцністю;
  • Морозостійкістю;
  • Довговічністю;
  • Високої шум - і звукоізоляцією;
  • екологічність, при виготовленні не використовуються хімічні складові;
  • Невисокій ціною;
  • Можливістю фарбувати в різні кольори і використовувати для облицювання.

У силікатної цегли водостійкість невисока і саме тому його не можна використовувати для закладки фундаменту і будівництва приміщень, схильних до вологи і впливу високих температур. Не рекомендується даний матеріал використовувати для будівництва таких конструкцій як, наприклад, підвалів, зовнішніх, несучих стін будівель, димоходів.

Однак при цьому він має дуже добрі шум ізоляційними якостями. Саме тому силікатна цегла використовують для зведення внутрішніх стін і перегородок. Це ідеальний варіант з точки зору ціни, міцності і ізоляційних якостей.