г. Киев ул. Чистяковская 2а Пн. - Пт. 8:00 - 20:00 Сб. 8:00 - 14:00

Лицьова цегла

Порівняння товарів (0)


Рвана цегла м 350

Використання облицювальної цегли дозволяє виконувати оформлення стін фасадів будівлі в різноманітних конфігураціях поверхні, що, безсумнівно, надає унікальність будівлі. Такі архітектурні деталі, як виступи, карнизи, лиштви вікон і дверей та інші, дозволяють виділити ваш будинок з величезної кількості однотипних споруд. Складні архітектурні деталі і їх хитромудра комбінація завжди надають вашій будівлі багатий вигляд, і показує достаток власника.

Застосування облицювальної цегли

Якщо ви бажаєте прикрасити фасад будинку, то ваш вибір - облицювальна цегла. Київ славиться своїми старовинними будівлями, прикрашеними вишуканими архітектурними елементами і деталями оформлення фасадів.

Цегла облицювальна виконує не тільки функцію прикраси фасаду будівлі, & nbsp; цегла розміри захисту зовнішніх стін від механічний пошкоджень. Він захищає від несприятливого впливу погодних умов. Він не вимагає додаткових облицювальних робіт. Лицьова цегла, ціна якого перевищує номінальну вартість звичайного рядового цегли, має високу морозостійкість. А адже саме негативний вплив низьких температур є однією з найбільш руйнівних причин корозійних процесів фасадів на території України. Найчастіше облицювальна цегла виробляється порожнистим для додання фасадного матеріалу низької теплопровідності.

Для мощення тротуарних доріжок також можна застосовувати облицювальну цеглу, Київ один з міст, в якому часто зустрічаються такі способи декорування вулиць і паркових алей.

Цегла лицьова має в першу чергу високоякісної поверхнею, яка і грає основну роль у виборі даного матеріалу для облицювання фасаду. Лицьова поверхня облицювальної цегли може бути різних видів, наприклад, глянсовою, матовою, шорсткою, колотої "під природний камінь", штучно зістареної і інших. Колірна гамма представлена ​​в широкій палітрі відтінків, що дозволяє комбінувати різні кольори і фактури для створення акцентів на фасадах. Також потрібно враховувати той фактор скільки важить цегла , для правильного розрахунку навантаження на фундамент

Як правильно вибрати лицьову цеглу

Сумніваєтеся, як правильно вибрати і де цегла купити? Київ і приватні особи давно оцінили якості будівельних матеріалів від компанії "Укрторггрупп", а наші досвідчені консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір. Перед тим, як купити облицювальну цеглу, необхідно уважно ознайомитися з його технічними параметрами: розмірами, показниками морозостійкості, міцності, пустотности і іншими. Основний показник - міцність-вказується в маркуванні лицьової цегли. Наприклад, цегла М 100 витримує здавлюючу навантаження в 100 кг на 1 кв.см.

Великий асортимент квітів і фактур поверхонь лицьової цегли дає можливість грати зі стилями оформлення будинку. Особливим попитом користується ефектний цегла червона ціна на який, безумовно, порадує наших клієнтів.

Фахівці рекомендують купити цеглу в повному необхідному обсязі однією партією, тому що цеглою при його виробництві можуть застосовуватися різні глиняні маси і варіюватися температура випалу виробів. Це, безсумнівно, призводить до незначної зміни колірного відтінку, що може привести до погіршення естетичного вигляду будівлі. Для додання додаткового декоративного ефекту застосовуються різні барвники для фарбування швів. Компанія «Укрторггрупп» пропонує своїм клієнтам будівельний матеріал високої якості, виготовлений в суворій відповідності до вимог нормативних документів, за найпривабливішими цінами.

Автор: