г. Киев ул. Чистяковская 2а Пн. - Пт. 8:00 - 20:00 Сб. 8:00 - 14:00

Клінкерна цегла

Порівняння товарів (0)


Клінкерам класика бурштин

Клінкерам класика бурштин

Типорозмір цегли Пр-1 має два різновиди, що відрізняються ступенем пустотности (..

7.00грн.

Клінкерам класика перлина

Клінкерам класика перлина

Клінкерна цегла Клінкерам класика перли має білий однотонний колір і гладку лиць..

10.00грн.

Клінкерам класика рубін

Клінкерам класика рубін

Цегла Клінкерам класика рубін червоного однотонного кольору і гладкою лицьовою п..

7.00грн.

клінкерна цегла. Переваги.

клінкерна цегла або просто клінкер - особливий сорт керамічної цегли, головними відмінностями якого є міцність і довговічність. Спеціальний склад глиняного сировини, температура випалу понад 1300 градусів і інші особливості виробництва гарантують відсутність будь-яких небажаних включень і порожнеч, надають клінкеру відмінні експлуатаційні якості.

Переваги клінкерної цегли

Технічні характеристики цього будівельного матеріалу відповідають найвищим вимогам:

  • Рівень морозостійкості клінкеру досягає 150 циклів заморозки-розморожування без шкоди для зовнішнього вигляду і міцності властивостей;
  • Показник міцності становить 300-350 кг навантаження на см2 площі;
  • Водопоглинання клінкерної цегли не перевищує 5-6%.

Довговічність цього матеріалу в найскладніших кліматичних умовах вражає. Наприклад, українська компанія, яка виробляє високоякісний клінкер - «Керамейя» - надає 100-річну гарантію на збереження первісного вигляду своєї продукції.

клінкерна цегла використовується для багатьох видів будівельних робіт:

  • кладка зовнішніх стін, обрамлення вікон і дверних прорізів;
  • перегородки, колони, сходи та інші внутрішні конструкції;
  • ландшафтний дизайн: доріжки, тротуари, водостоки.

Як вибрати клінкерну цеглу

Часто буває непросто вибрати якісний і недорогий клінкер: Київ пропонує досить широкий асортимент цього надійного і міцного будівельного матеріалу українських та європейських виробників в найширшому ціновому діапазоні.

Компанія «Укрторггрупп» пропонує вам купити клінкер, вартість якого істотно нижчою від імпортного, аналогічного за своїми експлуатаційними характеристиками. У нас ви можете купити клінкер для облицювання фасадів найрізноманітніших розмірів, текстур і квітів: однотонні або багатобарвні, з гладкою або шорсткою поверхнею різного рельєфу.

Особливим попитом у замовників компанії «Укрторггрупп» користується тротуарна клінкерна цегла, Київ і приватні клієнти часто використовують його для мощення доріжок в міських парках, на ділянках заміських садиб і дачних ділянок. Детальну інформацію про клінкерну цеглу: ціни, технічні характеристики, колірну гамму і інші параметри можна дізнатися на сайті компанії або у консультантів інтернет-магазину по телефону.