г. Киев ул. Чистяковская 2а Пн. - Пт. 8:00 - 20:00 Сб. 8:00 - 14:00

Цегла рядова

Порівняння товарів (0)


Цегла повнотіла м-100 Жашків

Цегла повнотіла м-100 Жашків

Жашківський керамічний цегла один з найдешевших стінових будівельних матеріалів..

3.35грн.

Цегла повнотіла М100 Горошків

Цегла повнотіла М100 Горошків

Пердлагаем вам розглянути варіант для покупки керамічної рядової цегли М-100 "г..

3.40грн.

Цегла повнотіла рядовий М-100 Монастирище

Цегла повнотіла рядовий М-100 Монастирище

Цегла м-100 "Монастирище" червоний рядовий повнотіла цегла, який виробляється в..

3.00грн.

Цегла рядова М -125 Кути

Цегла рядова М -125 Кути

Цегла М 125 Кути є екологічно чистим матеріалом для будівництва, він не завдає ..

3.00грн.

Цегла рядова повнотіла Ватутіне М-100

Цегла рядова повнотіла Ватутіне М-100

Якісний червоний рядову цеглу М100 Ватутіне дуже добре підходить для зведення н..

3.40грн.

Цегла рядова Сазонівка М-125

Цегла рядова Сазонівка М-125

Цегла рядова Сазонівка М-125 відмінний цегла для зведення несучих чорнових стін ..

3.35грн.

Зовні, цегла керамічний - прямокутний брусок з уніфікованими (стандартизованими) розмірами. Повсюдне і історично тривале використання цегли зажадало досить чіткої класифікації.

За матеріалом і способом виготовлення. Розрізняють силікатна цегла, що виготовляється з піску і вапна із застосуванням спеціальних добавок в автоклавах. І керамічна цегла, що отримується шляхом випалення заготовок, виконаних методом сухого або вологого пресування з глини.

Сьогодні розмір цегли має кілька відмінностей, за якими і формуються групи цегли.

Типорозмір цегли
Тип цегли Довжина, мм Висота, мм Ширина, мм
Одинарний 250 65 120
Полуторний 250 88 120
Подвійний 250 138 120
Євро 250 65 85

Застосування рядового цегли

За області застосування цегла підрозділяється на наступні групи Рядовий або будівельний використовується для зведення стін з подальшою штукатуркою або облицюванням іншими матеріалами. Як правило, для поліпшення зчеплення зі штукатуркою цей цегла має шорсткі поверхні. Лицьова цегла характеризується гладкими поверхнями і різноманіттям кольорів і розмірів. Лицьова цегла, що має рельєфний малюнок на поверхнях, називається фактурним. Третю групу становить пічної цегла, який ще називають вогнетривким або шамотною. Така цегла роблять з вогнетривкої глини.

Характеристики цегла будівельного керамічного рядового

Всередині кожної групи є поділ за різними характеристиками і таким параметром як розмір цегли . За наповненню розрізняють повнотіла і пустотіла цегла з вертикальними або горизонтальними порожнечами. Від кількості пустот залежать теплоізоляція і звукоізоляція. По розміру. Найпоширеніші одинарний (стандартний), полуторний і подвійний (при цьому змінюється товщина цегли). Рідше зустрічається, так званий, «Євро» 70% від стандартного розміру і модульний 130% від стандартного розміру. По міцності. Підрозділяється на марки від М100 до М300. Клінкерна цегла від М300 до М1000. По морозостійкості на марки від F25 до F300. За середньою густиною цегла поділяються на класи від 0,7 до 2,4.

Окремо слід розглянути таку характеристику як вологопоглинання. У керамічної цегли цей показник становить 3-5 масових відсотка. А у силікатної може доходити до 15%. При замерзанні, волога, що знаходяться всередині цегли, сприяє його руйнування. Тому силікатна цегла не рекомендується для використання при влаштуванні фундаментів, зовнішніх стін цокольних поверхів і в приміщеннях з підвищеною вологістю. При «сухий» експлуатації, силікатна цегла по міцності і довговічності не поступається керамічному.

У технічній документації на будівельні матеріали для цегли використовуються такі позначки, в якій позначені базові характеристики матеріалів. Маркування включає в себе: назву-цегла або камінь; ознака матеріалу-К (керамічний), С (Силікатна); ознаки по наповненню і разіерам-П (пустотіла), Г (з горизонтальним розташуванням пустот), У (потовщений); а також значення марок за міцністю і морозостійкістю.