Газобетонні блоки

Порівняння товарів (0)


..

Ціна від: 1500.00грн.

Ціна стінового газоблоку другого сорту в КиєвіГладкі блоки Стоунлайт, використо..

Ціна від: 1100.00грн.

Блок газобетонний паз-гребінь зі знижкоюОсновні напрямки при використанні блокі..

Ціна від: 1100.00грн.

Блок газобетонний перегородковий другого сорту продаємоПерегородкові блоки ідеал..

Ціна від: 1100.00грн.

Газоблок перегородковий Стоунлайт купити недорого Купити газобетон Стоунлайт..

Ціна від: 1580.00грн.

Газобетонний блок паз гребінь Стоунлайт Київ цінаГазоблок СТОУНЛАЙТ ціна в Києв..

Ціна від: 1580.00грн.

Стіновий газобетонний блок гладкий купити тутПропонуємо вам купити пінобетон (га..

Ціна від: 1580.00грн.

У-блок, блок для перемичок газобетоннийБлоки перемичок (U-блоки або лоткові бло..

Ціна від: 63.00грн.

Купити газобетон Аерок Д 300 в Києві з доставкоюГазобетонний блок Aeroc D-300 (..

Ціна від: 1560.00грн.

Замовити блоки газобетонні Аерок недорогоГазоблок Aeroc D400 (Березань) - блок ..

Ціна від: 1560.00грн.

Газоблок Aeroc D300 купити в КиєвіAeroc D-300 (Березань) володіє системою паз-г..

Ціна від: 1560.00грн.

Аерок Енерджі блок газобетонний з доставкоюГазоблок Aeroc Energy Plus - доступн..

Ціна від: 1560.00грн.

Лотковий газобетонний У - блок купити в КиєвіГазоблок Aeroc U-block - призначен..

Ціна від: 60.00грн.

Газобетонні блоки Аерок Д 400 ціна в КиєвіГазоблок Aeroc D400 (Обухів) - прямок..

Ціна від: 1560.00грн.

Аерок енерджі блоки з газобетону ціна в КиєвіТеплоізоляційні блоки Aeroc Energy..

Ціна від: 160.00грн.

За останні вісімдесят років ми отримали ідеальний стіновий матеріал - газобетон ціна якого дуже вигідна, сучасний, будівельний, практичний і простий. На споживчому ринку будівництва він має багато назв, наприклад газосиликат, газоблок, газобетон, пористий блок. У будівництві є схожість між газобетоном і піноблоком і той, і інший матеріал, дуже схожі і відносяться до однієї групи класу пористих бетонів. Але не дивлячись на все це різниця між цими матеріалами дуже велика.

Сьогодні діючі та сучасні підприємства, виробники газобетонних виробів, перевірені часом і доводять споживачеві свою відмінну репутацію виготовляючи якісний матеріал. Основна продукція, про яку ми говоримо, - це легкі стінові блоки з пористого бетону. Застосовують такий матеріал для будівництва промислових будівель, житлових масивів, будівель соціально-культурних сфер, різних господарських будівлях.

Різні геометричні форми пористого блоку, унікальна молекулярна структура газоблоків дозволяє легко розпилювати, свердлити, фрезерувати матеріал, кажуть нам, що цей продукт досить універсальний.

За даними класифікації, стіни з газобетону займають почесне друге місце, тим самим підтверджують серйозний попит на будівельному ринку. У газобетону високі властивості теплоізоляції, звукоізоляції, продукція з пористого бетону відповідає всім вимогам вогнестійкості і пожежобезпеки. Всі вироби сертифікуються, тим самим відповідають високим екологічним вимогам. Використовуючи в процесі виготовлення виключно натуральні природні компоненти, заводи роблять газобетон абсолютно безпечним.

Вклавши в цей продукт все краще від природного каменю і дерева, газобетон не містить шкідливих присадок, радіоактивних елементів, полімерів і важких металів. Всі ці показники формують в будівлях, побудованих з газоблоків, сприятливі умови проживання.

Що означає буква "D" в маркуванні блоків

Блок має відмінність у щільності, яка маркується символом «D» і має цифрове позначення (D400, D500, D600). Дана марка газоблоку дає можливість споживачеві визначиться який блок по щільності йому необхідний, а саме блок марки D400 - підходить для будівництва будинків одноповерхових або конструкції стіни яких розраховані на мінімальні навантаження. Для будівництва будівель у два поверхи і вище застосовують газобетон марки D500.

Чого хоче споживач купивши газоблок?

Він хоче полегшить працездатність коли будує будинок з газобетону, отримати економічно доступну ціну, якість, екологічно чистий продукт. Все це і багато інших доступних для споживача можливостей нам дає сучасний будматеріал. Наприклад, & nbsp; газобетонні блоки і пеноблок можуть мати однакову щільність, але міцність у газосилікату буде в два, а то і три рази більше.

Газосилікатний блок потрібно встановлювати на клей, а піноблок на кладочную суміш, причому завдяки клею, шви у газобетонних стін досягають 1-2 мм, чим перешкоджають виникненню містка холоду, у піноблоку шви досягають 5-10 мм, ніж погіршують теплопровідність стін. Розміри автоклавного газобетону більше ніж у піноблоку, що говорить про економію часу на роботу прикладки стін. Також ми отримуємо перевагу в геометричній точності пористого блоку (+ - 1 мм) & nbsp; не дивлячись на великий розмір блоку газоблок легше по вазі ніж піноблок.

Робота з газоблоків дає можливість досягти архітектурної виразності завдяки легкості обробки матеріалу (розпиляти, профрезіровать). У газобетону склад екологічно чистого продукту, пожежна безпека дуже важливий фактор, тому матеріал вогнетривкий, який відрізняє всім вимогам пожежної безпеки. Так як матеріал хороший теплоізолятор, він дає можливість економити витрати на опалення будівлі, стіни з газобетону мають принцип термоса, влітку не дають приміщенню нагріватися, а взимку не дозволяють приміщенню промерзати і добре утримувати тепло всередині будівлі. Ідеальне співвідношення міцності ніздрюватого блоку і його щільності D 400-500 кг / м3 & nbsp; надають стінам високу несучу здатність, а також довговічність.


Оплата
  • Розрахунок готівкою
  • Visa / MasterCard
  • Безготівковий розрахунок
Доставка
  • Самовивіз зі складу
  • Доставка кур'єрськими службами
  • Доставка нашим транспортом
Графік роботи
  • Пн.-Ср. 8:00 - 20:00
  • Сб. Попередній прийом замовлень
Ціна і наявність

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що ціни на сайті і наявність товарів, можуть відрізнятися від заявлених, для точного формування замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами. Дякуємо за розуміння