г. Киев ул. Чистяковская 2а Пн. - Пт. 8:00 - 20:00 Сб. 8:00 - 14:00

Цегла

Виберіть підкатегорію

Порівняння товарів (0)


Кирпич рядовой М -125 Куты

Кирпич рядовой М -125 Куты

Кирпич М 125 Куты является экологически чистым материалом для строительства, он не наносит никакого ..

3.00грн.

Кирпич рядовой Сазоновка М-125

Кирпич рядовой Сазоновка М-125

Кирпич рядовой Сазоновка М-125 отличный кирпич для возведения несущих черновых стен под отделку. шир..

3.35грн.

Клінкерам класика бурштин

Клінкерам класика бурштин

Типорозмір цегли Пр-1 має два різновиди, що відрізняються ступенем пустотности (36% і 48%). Клінкерн..

7.00грн.

Клінкерам класика перлина

Клінкерам класика перлина

Клінкерна цегла Клінкерам класика перли має білий однотонний колір і гладку лицьову поверхню. Застос..

10.00грн.

Клінкерам класика рубін

Клінкерам класика рубін

Цегла Клінкерам класика рубін червоного однотонного кольору і гладкою лицьовою поверхнею. При викори..

7.00грн.

Рвана цегла м 350
Цегла повнотіла рядовий М-100 Монастирище

Цегла повнотіла рядовий М-100 Монастирище

Цегла м-100 "Монастирище" червоний рядовий повнотіла цегла, який виробляється в Черкаській області...

3.00грн.

Цегла рядова повнотіла Ватутіне М-100

Цегла рядова повнотіла Ватутіне М-100

Якісний червоний рядову цеглу М100 Ватутіне дуже добре підходить для зведення несучих стін або пере..

3.00грн.

Цегла силікатна одинарний

Цегла силікатна одинарний

Проходять роки, а цегляні будинки як і раніше залишаються найбільш популярним варіантом для будівни..

2.85грн.

Цегла силікатна полуторний

Цегла силікатна полуторний

Люди, що живуть в приватних будинках, з часом розуміють, що навіть в самому великому цегляному буди..

3.86грн.

Види цегли

Володіючи унікальним комплексом механічних і фізичних властивостей, цегла простий у використанні і не вимагає обслуговування в процесі експлуатації. Він може бути використаний практично повсюдно і в різних кліматичних умовах. Тому, незважаючи на появу великої кількості нових будівельних матеріалів, цегла до теперішнього часу залишається найпоширенішим представником таких.

Силікатна цегла.

Таку модель можна назвати однією з найпопулярніших в нашій країні. Ці цеглини дешеві і застосовувати їх можна при самих різних видах будівель. Крім того, матеріали для їх виготовлення - вапно і пісок - завжди доступні. Однак при всій своїй популярності силікатні цеглини мають і суттєві недоліки: вони вбирають вологу і розбухають, відповідно, тяжкість їх збільшується. Вони погано зберігають тепло і схильні до розколювання. Тому при будівництві краще використовувати такі моделі для стін всередині приміщення. Моделі без пустот є більш міцними - їх цілком можна використовувати для зведення несучих конструкцій. Однак вони дуже погано утримують тепло. Протилежністю їм є пустотілі цегли, які володіють прекрасними теплоізоляційними властивостями, але є, при цьому, і більш крихкими.

Керамічні цегли

На відміну від силікатних, вироблення таких моделей є більш дорогий, тому що при їх створенні застосовуються різні суміші глини. Купити керамічну цеглу ви можете у нас на сайті "УкрТоргГрупп" кращі ціни на цеглу. Потім виріб піддається випалу. Такий склад робить цеглу керамічну набагато міцнішим. Як і силікатна, він теж буває порожнистим і повнотілою. Характеристики керамічних моделей настільки універсальні, що їх можна використовувати практично при будь-яких видах будови - і для зведення несучих конструкцій, і для облицювання. Так званий на півночі цегла червоний в основному застосовують для чорнової кладки стін.

Облицювальні цеглини

Цей вид будівельного матеріалу не тільки гарний зовні, але і дуже міцний. Тому використовувати його можна не тільки в якості облицювання стін - не забороняється застосовувати його і для будівництва доріжок. Але хороші характеристики роблять облицювальну цеглу досить дорогим матеріалом, який по кишені далеко не кожному. "УкрТоргГрупп" пропонує купити облицювальну цеглу недорого.

Подвійний керамічна цегла

Мають набагато більш значними розмірами, ніж звичайні цеглини. Інше їх назва - керамічні камені. Вони пористі, що робить їх дуже легкими, а розміри дозволяють значно скоротити час на зведення споруди. Але найголовніше їх перевага в тому, що вони гарантують чудове зчеплення з цементом.

Клінкерна цегла

Є найміцнішою моделлю. Він виготовляється з глини, точно так же, як і його керамічні «колеги». Різниця полягає лише в тому, що при випалюванні тут використовуються набагато більш високі температури. Така цегла доріг, але він виправдовує свою вартість.

Шамотна цегла

Модель, яка володіє хорошими вогнетривкими властивостями і не тріскається навіть при дуже високих температурах. З них можна сміливо зводити печі, каміни, осередки, а ось при зведенні стін будинку краще не використовувати - тепло така цегла буде віддавати повільно, але і нагріти такий будинок буде складно.