г. Киев ул. Чистяковская 2а Пн. - Пт. 8:00 - 20:00 Сб. 8:00 - 14:00

Газобетон

Порівняння товарів (0)


Газобетон Аерок Energy Plus (енерджі плюс)

Газобетон Аерок Energy Plus (енерджі плюс)

Газоблок Aeroc Energy Plus - доступний енергоефективними блок тришарової компонування, призначений ..

1440грн.

Газобетон Аерок У-блок для перемичок

Газобетон Аерок У-блок для перемичок

Газоблок Aeroc U-block - призначений для створення монолітних перемичок при влаштуванні дверних і в..

60грн.

Газобетон Стоунлайт для перегородок

Газобетон Стоунлайт для перегородок

Купити газобетон Стоунлайт Бровари для перегородок за найвигіднішою ціною у компанії "УкрТоргГрупп"..

1200грн.

Газобетонні плити перекриття Aeroc

Газобетонні плити перекриття Aeroc

Для будівництва стін малоповерхових будинків використовують блоки AEROC Econom. Також ці блоки відм..

1399грн.

Перемичка газобетонна Aeroc

Перемичка газобетонна Aeroc

Газобетонна перемичка Aeroc D500 - унікальний будівельний матеріал все більше і більше набуває попу..

374грн.

Теплоізоляційні блоки Аерок Energy

Теплоізоляційні блоки Аерок Energy

Теплоізоляційні блоки Aeroc Energy D150 в першу чергу розраховані для створення додаткового утеплюв..

160грн.

Газобетон Стоунлайт стіновий гладкий

Газобетон Стоунлайт стіновий гладкий

Пропонуємо вам купити пінобетон (газобетон) Стоунлайт в Києві. У нас найвигідніші ціни, стомость газ..

1168грн.

Газобетон Стоунлайт у-блок для перемичок

Газобетон Стоунлайт у-блок для перемичок

Блоки перемичок (U-блоки або лоткові блоки), сфера застосування визначена самою назвою, вони служат..

63грн.

Газобетон Стоунлайт паз-гребінь

Газобетон Стоунлайт паз-гребінь

Газоблок СТОУНЛАЙТ ціна в Києві сама адекватна у нас! Компанія "УкрТоргГрупп" багато років займаєть..

1168грн.

Газобетон Стоунлайт для перегородок 2 сорт

Газобетон Стоунлайт для перегородок 2 сорт

Перегородочные блоки идеально подходят для возведения межкомнатных стен или перестенков. Даные блоки..

949грн. 950грн.

Газобетон Стоунлайт для стін 2 сорт

Газобетон Стоунлайт для стін 2 сорт

Гладкі блоки Стоунлайт, використовують в якості стінового матеріалу. Дані блоки підходять для будів..

950грн.

Газобетон Стоунлайт паз-гребінь 2 сорт

Газобетон Стоунлайт паз-гребінь 2 сорт

Основні напрямки при використанні блоків з системою "паз-гребінь" - створення несучих стін при буді..

950грн.

За останні вісімдесят років ми отримали ідеальний стіновий матеріал - газобетон ціна якого дуже вигідна, сучасний, будівельний, практичний і простий. На споживчому ринку будівництва він має багато назв, наприклад газосиликат, газоблок, газобетон, пористий блок. У будівництві є схожість між газобетоном і піноблоком і той, і інший матеріал, дуже схожі і відносяться до однієї групи класу пористих бетонів. Але не дивлячись на все це різниця між цими матеріалами дуже велика.

Сьогодні діючі та сучасні підприємства, виробники газобетонних виробів, перевірені часом і доводять споживачеві свою відмінну репутацію виготовляючи якісний матеріал. Основна продукція, про яку ми говоримо, - це легкі стінові блоки з пористого бетону. Застосовують такий матеріал для будівництва промислових будівель, житлових масивів, будівель соціально-культурних сфер, різних господарських будівлях.

Різні геометричні форми пористого блоку, унікальна молекулярна структура газоблоків дозволяє легко розпилювати, свердлити, фрезерувати матеріал, кажуть нам, що цей продукт досить універсальний.

За даними класифікації, стіни з газобетону займають почесне друге місце, тим самим підтверджують серйозний попит на будівельному ринку. У газобетону високі властивості теплоізоляції, звукоізоляції, продукція з пористого бетону відповідає всім вимогам вогнестійкості і пожежобезпеки. Всі вироби сертифікуються, тим самим відповідають високим екологічним вимогам. Використовуючи в процесі виготовлення виключно натуральні природні компоненти, заводи роблять газобетон абсолютно безпечним.

Вклавши в цей продукт все краще від природного каменю і дерева, газобетон не містить шкідливих присадок, радіоактивних елементів, полімерів і важких металів. Всі ці показники формують в будівлях, побудованих з газоблоків, сприятливі умови проживання.

Що означає буква "D" в маркуванні блоків

Блок має відмінність у щільності, яка маркується символом «D» і має цифрове позначення (D400, D500, D600). Дана марка газоблоку дає можливість споживачеві визначиться який блок по щільності йому необхідний, а саме блок марки D400 - підходить для будівництва будинків одноповерхових або конструкції стіни яких розраховані на мінімальні навантаження. Для будівництва будівель у два поверхи і вище застосовують газобетон марки D500.

Чого хоче споживач купивши газоблок?

Він хоче полегшить працездатність коли будує будинок з газобетону, отримати економічно доступну ціну, якість, екологічно чистий продукт. Все це і багато інших доступних для споживача можливостей нам дає сучасний будматеріал. Наприклад, & nbsp; газобетонні блоки і пеноблок можуть мати однакову щільність, але міцність у газосилікату буде в два, а то і три рази більше.

Газосилікатний блок потрібно встановлювати на клей, а піноблок на кладочную суміш, причому завдяки клею, шви у газобетонних стін досягають 1-2 мм, чим перешкоджають виникненню містка холоду, у піноблоку шви досягають 5-10 мм, ніж погіршують теплопровідність стін. Розміри автоклавного газобетону більше ніж у піноблоку, що говорить про економію часу на роботу прикладки стін. Також ми отримуємо перевагу в геометричній точності пористого блоку (+ - 1 мм) & nbsp; не дивлячись на великий розмір блоку газоблок легше по вазі ніж піноблок.

Робота з газоблоків дає можливість досягти архітектурної виразності завдяки легкості обробки матеріалу (розпиляти, профрезіровать). У газобетону склад екологічно чистого продукту, пожежна безпека дуже важливий фактор, тому матеріал вогнетривкий, який відрізняє всім вимогам пожежної безпеки. Так як матеріал хороший теплоізолятор, він дає можливість економити витрати на опалення будівлі, стіни з газобетону мають принцип термоса, влітку не дають приміщенню нагріватися, а взимку не дозволяють приміщенню промерзати і добре утримувати тепло всередині будівлі. Ідеальне співвідношення міцності ніздрюватого блоку і його щільності D 400-500 кг / м3 & nbsp; надають стінам високу несучу здатність, а також довговічність.Кладка газобетону

Ви хочете мати свій будинок? До кому не звернися з таким питанням, відповідь буде ствердною. Кожен господар мріє про власний будинок, просторому, зручному і затишному. Щоб жити не в квартирі заручником сусідів і комунальних служб, а на своїй землі, в своїй хаті зі своєю сім'єю.
Земля в нашій країні - один з небагатьох ресурсів, яких поки вистачає на всіх. Отримати або придбати ділянку не проблема. Проблема в тому, щоб на цій ділянці ще побудувати будинок.

Підготовка до будівництва

Будівництво будинку можна провести в два способи: простий - ввести запит кладка газоблок в пошуковику, вибрати відповідну будівельну бригаду, оплатити послуги, і через пару місяців отримати ключі від власного будинку. І складний - озброїтися рекомендаціями з інтернету, порадами знайомих, парою вірних друзів і побудувати будинок мрії своїми руками. Щоб цей спосіб став менш важким, постараємося розібратися в будівництві будинку з газоблоку. Ми не випадково вказали саме цей матеріал, & nbsp; газоблок ціна найбільш зручний при будівництві своїми руками, але про це далі.

Архітекторська проект і вибір оптимального матеріалу

Якщо вам скажуть, що будинок починається з фундаменту, знайте, перед вами дилетант. Щоб будинок простояв століття, будівництво потрібно починати не з заливки фундаменту, а з розробки архітекторського проекту.
Виготовленням індивідуальних проектів займаються спеціальні фірми. Звернувшись до професіоналів, ви отримаєте детальну документацію, що включає розміри, розмітку кімнат, проводки, комунікацій, розрахунок кількості і якості матеріалів і т.д. Єдиний недолік такого проекту - ціна. Вартість пакету документів може складати кілька тисяч доларів, що, погодьтеся, не вкладається в концепцію «Будуємо свій будинок своїми руками, щоб якісно і недорого».
Заощадити на архітектурні проекти можна, ретельно пошукавши в інтернеті. У мережу викладено багато різних типових планів будинків, основою для яких є кладка газоблок.
Ось ми і підійшли до вибору оптимального будівельного матеріалу для будинку. Плануючи будівництво будинку, ви напевно уявляли собі, як він буде виглядати. Хтось мріяв про зрубі, хтось про невеликому дерев'яному котеджі, хтось про надійне кам'яному будинку. Однак в мріях не враховується, що такий будинок потрібно не тільки побудувати, але і обробити, а в подальшому і обслуговувати. До того ж, всі ці матеріали дорогі. Будівництво будинку з дерева або цегли влетить в копієчку, а газоблок - відмінна альтернатива.

Переваги газоблоку

  • Це сучасний матеріал, вироблений з урахуванням вимог ГОСТів, екологів і архітекторів.
  • Він легкий, тому важкий фундамент не потрібний.
  • Він легко збирається. Кожен блок схожий на деталь конструктора. Всі елементи добре стикуються, однакового розміру і мають вирізи \ пази по краях для більш міцного з'єднання.
  • Він великий. Кожен блок замінює кілька цеглин, а відповідно кладка газоблок йде швидше.
  • Швидкість. Для з'єднання блоків використовується спеціальний клей. Його просто наносити, і він швидко висихає. Бригада з трьох чоловік зможе повністю звести стіни з газоблоку за пару тижнів.
  • Ціна. На сьогоднішній день газоблоки один з найдоступніших матеріалів. Плюс, низька вага не вимагає залучення підйомних кранів та іншої важкої техніки.
  • Відмінна тепло і шумоізоляція. Завдяки пористій структурі газоблок чудово утримує тепло і перешкоджає проникненню шумів.


Однак, говорячи про достоїнства, пропустити недоліки буде не об'єктивно. Їх облік допоможе знизити витрати і підвищити якість готового будинку.


  • Газоблок крихкий. Розвантажуючи упаковку блоків, намагайтеся не упускати і не бити її.
  • Схильність тиску. Зібрана з газоблоків стіна розподіляє навантаження рівномірно, тому така конструкція досить міцна. Але, точкове тиск газоблоки витримують погано. Щоб надати будівлі надійність, кладку газоблоку підсилюють арматурою, а в місцях підвищеного навантаження роблять «прокладку» з цегли.

Етапи будівництва з газоблоку

Ось тепер, коли архітекторський проект затверджений, а матеріали обрані, можна приступати до заливання фундаменту. Завдяки невеликій вазі дому з газоблоку досить стрічкового фундаменту. По периметру будівлі викопується невелика траншея близько 40-50 сантиметрів шириною і 30-50 сантиметрів глибиною. Її заливають бетоном і залишають на пару тижнів застигати.
Зведення стін починається, коли фундамент затвердіє. Кладка газоблок також здійснюється по всьому периметру одночасно. Ця методика дасть можливість зробити конструкцію більш цілісною, а менше зазорів - більше тепла в майбутньому будинку.
Віконні і дверні прорізи, як і ділянку, до якого буде кріпитися ферма даху, прокладається цеглою. дах устан

Автор: